Loading...
dostajesz możliwość wielopoziomowego doświadczania siebie

Stress Off Festiwal

Większość z nas ciągle gdzieś goni. Jesteśmy przemęczeni, zapracowani i często niezadowoleni. Nie potrafimy zachować równowagi w naszym życiu. Najczęściej całą swoją uwagę poświęcamy pracy i robieniu kariery, albo odwrotnie, poświęcamy się dla rodziny i dzieci zapominając o sobie i o swoich ambicjach.

Żyjemy tak intensywnie, że brakuje nam czasu na zastanowienie się dokąd tak pędzimy.

A przecież poczucie szczęścia w życiu opiera się na satysfakcji z różnych elementów, które są dla nas ważne. Gdy pośród aspektów dla nas istotnych znajdzie się taki, który pozostawimy samemu sobie, bez odpowiedniego zatroszczenia się o niego – negatywne emocje z tym związane wpływają na pozostałe sfery życia.

W naszym życiu potrzebujemy harmonii i zaopiekowania się różnymi sferami życia jednocześnie.

Poszukiwanie równowagi między nimi warto zacząć od diagnozy, a pomaga w tym Koło Życia. Podczas Festiwalu pomożemy wam sprawdzić swój poziom zadowolenia w poszczególnych sferach życia i uświadomić sobie co jest dla was najważniejsze.

Będziecie mogli lepiej to sobie uświadomić i zacząć pracować nad obszarami, które wymagają większej uwagi. Bo w końcu, żeby koło mogło się toczyć potrzebuje równowagi.

Podczas Festiwalu będziecie mieli szansę eksplorowania, zagłębienia się w siebie, poznania narzędzi, które być może sprawią, że poczujecie się szczęśliwsi pełniejsi i zintegrowani.

Zapraszamy do aktywności ciała, ducha i umysłu, do ruchu, tańca, medytacji, jogi, śpiewu, kreacji. To wspaniały czas na transformacje, odkrywanie nowego, poszerzanie perspektyw i poznawanie siebie. Poznajcie nowe ścieżki pracy z ciałem i duszą. Świadomie zajrzyjcie do swojego wnętrza.

Będziemy dzielić się z wami swoimi umiejętnościami, doświadczeniami, odkryciami, sposobami radzenia sobie we współczesnym świecie. Nastawiamy się na współdziałanie, współtworzenie i przepływy.

Zapraszamy Was do wielowymiarowego, wielopoziomowego doświadczenia, tak aby dotknąć ważnych aspektów naszego istnienia.

 

CZEKAJ NA NIESPODZIANKI