Loading...
Poznaj nas

byliśmy z wami przez 7 edycji, zapraszamy na koleją

Zapraszamy na wyjątkowy Festiwal świadomościowy “Stress Off”, który jest największym i najstarszym tego typu wydarzeniem w województwie Zachodniopomorskim. Jeśli uczestniczyłeś w poprzednich edycjach, wiesz już, że to nie tylko weekend pełen wykładów i warsztatów, ale także cenne narzędzia do codziennego życia, nowe znajomości oraz radość z bycia częścią rosnącej społeczności, która od siedmiu lat rozwija się wraz z każdym kolejnym festiwalem.

Love On - Stress Off Festiwal 2024

Wyobraź sobie, że dostajesz możliwość wielopoziomowego doświadczania siebie, poznawania nowych obszarów wiedzy, spotkania z ludźmi, którzy myślą i działają podobnie jak TY.  Mocno wierzymy, że wszystko to, czego potrzebujesz, by mieć spełnione i szczęśliwe życie jest już w Tobie Naszą misją jest pomóc Ci to w sobie odkryć. Jesteś twórcą swojego życia i wierzymy, że masz nieskończony potencjał, siłę i moc, które tylko czekają na odkrycie. Kluczem do sukcesu jest wiedza i codzienna praktyka! Wiemy jednak, że nie zawsze to jest łatwe i czasem potrzebny jest drugi człowiek, mentor, nauczyciel. Ktoś, kto popchnie nas nawet leciutko, ale we właściwym kierunku. Pozwól nam, towarzyszyć Ci w tej drodze. Wykorzystujemy całą naszą wiedzę, doświadczenie i pomysły, aby ten Festiwal był niezapomnianym przeżyciem.  Jeśli jesteś zainteresowany wyrusz w podróż razem z nami!

Nie możemy się doczekać, aby rozpocząć! 

o festiwalu

Współczesność. Nowoczesność. Rozwój i Duchowość. Przyjdź, aby przeżyć swoje życie w harmonii płynąc zgodnie z jego rytmem. Wykorzystaj szansę, by spotkać siebie w przepływie i stać się tym, kim miałeś być. Pozwól się poprowadzić przez ścieżkę swojego rozwoju ponad 60 prelegentom, ekspertom w dziedzinie świadomości, medytacji, uzdrawiania, odżywiania, hipnozy, komunikacji, NLP, coachingu, szamanizmu, medytacji i motywacji. Odkryj praktyczne wskazówki, ćwiczenia i medytacje, które pomogą Ci wejść w  transformacji. Festiwal tworzony jest przede wszystkim z myślą o wspólnym spotkaniu się i integracji ludzi o podobnych zainteresowaniach, a także dzieleniu się wiedzą, doświadczeniami i przemyśleniami, które w sposób praktyczny podnoszą jakość zdrowia w szerokim jego znaczeniu. Uczestnicy biorąc udział w festiwalu dają sobie szanse poznania nowych obszarów pracy z ciałem, umysłem i duszą, w celu ich integracji. Pięć edycji festiwalu Stress Off świadczy, że byliśmy potrzebni: przed pandemia, w trakcie i (mamy nadzieję, że teraz już) po. Każda edycja to ponad 200 uczestników i to nie tylko z okolic Szczecina. Przybywaliście z głębi Polski, ale też z zagranicy. Na FB tworzymy już dwutysięczna społeczność – pasjonatów życia, charakteryzującą się szczególnym poziomem świadomości. Chcemy nadal towarzyszyć wam podczas waszej drogi wzrastania i zwiększania świadomości, dlatego zapraszamy na kolejną edycję w 2024r.

oczekiwania

Tak jak wcześniej, uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z różnorodnymi metodami dbania o swoje zdrowie również wykorzystując alternatywne metody. W ciągu 3 dni festiwalowych będzie możliwość uczestniczenia w ponad 50 wykładach, warsztatach i pokazach. Wszystko w 5 salach równocześnie. Podczas tej edycji przygotowaliśmy dla was trochę nowości. Ponieważ stawiamy na prelegentów praktyków, którzy na co dzień pracują technikami, które nam zaprezentują, jest możliwość kontynuowania szkoleń i zabiegów po festiwalu.

Czego możesz się spodziewać na festiwalu?

Alternatywnych metod dbania o odporność i zdrowie, technik odreagowania stresu min odmian jogi i technik oddechowych, relaksacji, medytacji również dynamicznej, terapii przez sztukę i pracy z symboliką, wielu spotkań coachingowych z obszaru relacji, tańca spontanicznego, warsztatów z autorami książek z samorozwoju, licznych stoisk min z manufakturą, ziołami oraz pysznymi i zdrowymi przekąskami, wystawy malarskiej grupy kobiet ze Szczecina.

łączymy jakość i kameralny nastrój spotkania warsztatowego z otwartością i klimatem festiwalu. Będzie czekało na Was wielu artystów, mentorów, terapeutów, coachów, uzdrowicieli i przewodników duchowych ze swoimi prelekcjami, wykładami i koncertami. Nie możesz tego przegapić

Our team

Team SOF

get involved in our business community

3 dni, 5 sal, 60 prelegentów, 40 warsztatów, 25 wykładów, 30 stoisk