Love On - Stress Off Festiwal 2023r

Wyobraź sobie, że dostajesz możliwość wielopoziomowego doświadczania siebie, poznawania nowych obszarów wiedzy, spotkania z ludźmi, którzy myślą i działają podobnie jak TY.  Mocno wierzymy, że wszystko to, czego potrzebujesz, by mieć spełnione i szczęśliwe życie jest już w Tobie Naszą misją jest pomóc Ci to w sobie odkryć. Jesteś twórcą swojego życia i wierzymy, że masz nieskończony potencjał, siłę i moc, które tylko czekają na odkrycie. Kluczem do sukcesu jest wiedza i codzienna praktyka! Wiemy jednak, że nie zawsze to jest łatwe i czasem potrzebny jest drugi człowiek, mentor, nauczyciel. Ktoś, kto popchnie nas nawet leciutko, ale we właściwym kierunku. Pozwól nam, towarzyszyć Ci w tej drodze. Wykorzystujemy całą naszą wiedzę, doświadczenie i pomysły, aby ten Festiwal był niezapomnianym przeżyciem.  Jeśli jesteś zainteresowany wyrusz w podróż razem z nami!

Nie możemy się doczekać, aby rozpocząć! Weź udział
w siódmej edycji Festiwalu
Stress Off
2023r


Bądźcie z Nami
bo Festiwal tworzycie przede wszystkim
WY!

NASZA DUMA HYMN FESTIWALU STRESS OFF

Muzyka:
Mandu Radosław
Beata Barbara Kuczyńska ,

Wokal:
Mandu& Beti ,

Produkcja:
Rapido Studio i Mandu Tunes ,

Inicjator pomysłu:
Kasia KiaOra ,

Kamera i montaż:
Q8Films Przemysław Igiel

INFORMACJE O FESTIWALU

ZOSTAŃ WYSTAWCĄ NA KIERMASZU FESTIWALOWYM

Odezwij się do nas – zapraszamy do współpracy tel. 501-602-357

ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM

Bądż z nami w podczas Festiwalu, zostań częścią naszej ekipy i doświadczaj tej wspaniałej atmosfery na sobie
KONTAKT

Festiwal Stress Off to także wyjątkowa przestrzeń wystawiennicza. Znajdziesz w niej: naturalne kosmetyki, olejki, hand made, zioła, książki, produkty ekologiczne itd… 

Serdecznie zapraszamy do zaprezentowania swojej oferty. Jeżeli tworzysz produkty „hand made”, bądź z Nami Koniecznie.

 

  1. ✔ Stoisko przez 3 dni – 300 brutto za cały festiwal. Mile widziane darmowe próbki, które możemy dodać do powitalnych pakietów dla uczestników.
  2.  
  3. ✔ Stoisko prelegenta – 100 zł brutto. Mile widziane darmowe próbki, które możemy dodać do powitalnych pakietów dla uczestników.

ORGANIZATORKI

Joanna Dziumienko
Dyplomowana psychoterapeutka i hipnoterapeutka

Joanna Dziumienko

Dyplomowana psychoterapeutka i Hipnoterapeutka, absolwentka najlepszej międzynarodowej szkoły hipnozy i hipnoterapii Omni Hypnosis Training Center. Jest członkiem National Guild of Hypnotists  co pozwala dać pewność  najwyższych standardów pracy.

Absolwentka Bałtyckiego Instytutu Psychologi – psychologia alternatywna. Trenerka metody HypnoBreath™ . Certyfikowana terapeutka hipnoterapii oraz metod naturalnych.

Gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług jest także fakt, iż od wielu lat jest Wiceprezesem Fundacji Porozumienia Społecznego i Integracji IMPULS.  Założycielka Akademii Wiedzy Holistycznej.

Praca z emocjami i poszerzaniem świadomości pozwala jej na ciągły rozwój. W tym podejściu wspiera się ścieżką Jogi Kundalini oraz technikami pracy z ciałem metodą Aleksandra Lowena, Tension & Trauma Release Exercises (TRE), oddechem BIOdynamicznym, HypnoBreath™  i różnymi technikami medytacji dynamicznych oraz ruchu spontanicznego.

www.joannadziumienko.pl

 

Katarzyna Pakalnicka
Katarzyna Pakalnicka
Arteterapeutka, coach, masażystka. Właścicielka Studia KiaOra.

Katarzyna Pakalnicka  – Arteterapeutka, coach, masażystka.  Właścicielka Studia KiaOra w którym masuje oraz uczy podstaw masażu i wspiera urządzeniem kwantowym HEALY. W swej pracy zainspirowana min praktyką 5Rytmów, improwizacją w kontakcie i ruchem autentycznym z niezmienną miłością do masaży polinezyjskich i fascynacją tańcem socjalnym. Od prawie 2 lat z ciekawością zagłębia się w system Human Design, aby żyć zgodnie ze swoim przeznaczeniem. W wolnych chwilach wymalowuje swoje emocje na płótnie.

 

www.kiaora.szczecin.pl

Tatiana Staroń
Tatiana Staroń
Kanclerz Akademii Nauk Stosowanych Collegium Balticum
Dominika Macedońska
Dominika Macedońska
Wicekanclerz Akademii Nauk Stosowanych Collegium Balticum

Zajrzyj na nasz Festiwalowy Fanpage

Pierwszy Festiwal - pierwsze wspaniałe doświadczenia

STRESS OFF FESTIWAL

Pozwól się poprowadzić przez ścieżkę swojego rozwoju ponad 60 prelegentom
Love ON