Loading...

JESTEŚMY DLA WAS

NATURALNY WYBÓR PARTNERA

Welcome to our wonderful world. We sincerely hope that each and every user entering our website will find exactly what he/she is looking for. With advanced features of activating account and new login widgets, you will definitely have a great experience of using our web page. It will tell you lots of interesting things about our company, its products and services, highly professional staff and happy customers.

nasz niezawodny zespół

Joanna Dziumienko
Psychoterapeutka Holistyczna i Dyplomowana  hipnoterapeutka
Katarzyna Pakalnicka

Arteterapeutka, coach, masażystka. Właścicielka Studia KiaOra.

tomasz skierczyński

Kierownik Artystyczne Festiwalu StressOff

Tatiana Staroń

Kanclerz Akademii Nauk Stosowanych Collegium Balticum

Dominika Macedońska

Wicekanclerz Akademii Nauk Stosowanych Collegium Balticum

Współczesność - Nowoczesność - Rozwój i Duchowość

Przyjdź, aby przeżyć swoje życie w harmonii płynąc zgodnie z jego rytmem. Wykorzystaj szansę, by spotkać siebie w przepływie i stać się tym, kim miałeś być. Pozwól się poprowadzić przez ścieżkę swojego rozwoju ponad 60 prelegentom, ekspertom w dziedzinie świadomości, medytacji, uzdrawiania, odżywiania, hipnozy, komunikacji, NLP, coachingu, szamanizmu, medytacji i motywacji. Odkryj praktyczne wskazówki, ćwiczenia i medytacje, które pomogą Ci wejść w  transformacji.

Festiwal tworzony jest przede wszystkim z myślą o wspólnym spotkaniu się i integracji ludzi o podobnych zainteresowaniach, a także dzieleniu się wiedzą, doświadczeniami i przemyśleniami, które w sposób praktyczny podnoszą jakość zdrowia w szerokim jego znaczeniu. Uczestnicy biorąc udział w festiwalu dają sobie szanse poznania nowych obszarów pracy z ciałem, umysłem i duszą, w celu ich integracji. Pięć edycji festiwalu Stress Off świadczy, że byliśmy potrzebni: przed pandemia, w trakcie i (mamy nadzieję, że teraz już) po. Każda edycja to ponad 200 uczestników i to nie tylko z okolic Szczecina. Przybywaliście z głębi Polski, ale też z zagranicy. Na FB tworzymy już dwutysięczna społeczność – pasjonatów życia, charakteryzującą się szczególnym poziomem świadomości. Chcemy nadal towarzyszyć wam podczas waszej drogi wzrastania i zwiększania świadomości, dlatego zapraszamy na kolejną edycję w 2023r.

OCZEKIWANIA

Tak jak wcześniej, uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z różnorodnymi metodami dbania o swoje zdrowie również wykorzystując alternatywne metody. W ciągu 3 dni festiwalowych będzie możliwość uczestniczenia w ponad 50 wykładach, warsztatach i pokazach. Wszystko w 5 salach równocześnie. Podczas tej edycji przygotowaliśmy dla was trochę nowości. Ponieważ stawiamy na prelegentów praktyków, którzy na co dzień pracują technikami, które nam zaprezentują, jest możliwość kontynuowania szkoleń i zabiegów po festiwalu.

 
Czego możesz się spodziewać na festiwalu?

Alternatywnych metod dbania o odporność i zdrowie, technik odreagowania stresu min odmian jogi i technik oddechowych, relaksacji, medytacji również dynamicznej,  terapii przez sztukę i pracy z symboliką, wielu spotkań coachingowych z obszaru relacji, tańca spontanicznego, warsztatów z autorami książek z samorozwoju, licznych stoisk min z manufakturą, ziołami oraz pysznymi i zdrowymi przekąskami, wystawy malarskiej grupy kobiet ze Szczecina. Łączymy jakość i kameralny nastrój spotkania warsztatowego z otwartością i klimatem festiwalu. Będzie czekało na Was wielu artystów, mentorów, terapeutów, coachów, uzdrowicieli i przewodników duchowych ze swoimi prelekcjami, wykładami i koncertami. Nie możesz tego przegapić

 

STREFA STOISK

Festiwal Stress Off to także wyjątkowa przestrzeń wystawiennicza. Znajdziesz w niej: naturalne kosmetyki, olejki, hand made, zioła, książki, produkty ekologiczne itd…  Serdecznie zapraszamy do zaprezentowania swojej oferty. Jeżeli tworzysz produkty „hand made”, bądź z Nami Koniecznie. Stoisko przez 3 dni – 300 brutto za cały festiwal. Mile widziane darmowe próbki, które możemy dodać do powitalnych pakietów dla uczestników.

BILETY

BILETY:

Bilety do kupienia w przedsprzedaży od … 2024r, a możliwość zapisów na warsztaty do … 2024. Zakupiony bilet upoważnia do udziału w 5 warsztatach i dowolnej liczbie wykładów. Jeżeli chcesz uczestniczyć tylko w wykładach to udział jest niebiletowany.

 
WYŻYWIENIE:

W tym roku planujemy małą strefę gastro z food trackami, dodatkowo na miejscu jest bufet z pysznym i zdrowym jedzeniem wegetariańskim. Nieopodal naszego miejsca (ok. 140 m) znajduje się także sklep spożywczy Lidl oraz kilka restauracji.