string(6) "jestem"
Dorota Kościukiewicz-Markowska

Dorota Kościukiewicz-Markowska

Terapeutka psychologii pozytywnej, certyfikowana trenerka terapii egzystencjalnej (związanej z odkrywaniem sensu życia) z akredytacją Instytutu Viktora Frankla w Wiedniu, nauczycielka programu HIP profesora Zimbardo, nauczycielka autorskiego programu „Zrozum swój rozum”, szkoleniowiec, pisarka, felietonistka, mówca.

Właścicielka Pracowni Dobrostanu, pomysłodawczyni i redaktor naczelna magazynu „Szczęście – podaj dalej”, założycielka projektu StopStres.edu.pl. Absolwentka studiów podyplomowych z Psychologii Pozytywnej na Uniwersytecie SWPS w Sopocie, Neurokognitywistyki na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym oraz Przygotowania Pedagogicznego na Uniwersytecie Szczecińskim. Brała udział w wielu warsztatach związanych ze zrozumieniem funkcjonowania umysłu i mindfulness m. in. w Meksyku, Hiszpanii, Londynie. Uczyła się u czołowych światowych specjalistów takich jak: Joe Dispenza, Greg Braden, Alan Wallace, Judson Brewer.

Od 10 lat prowadzi warsztaty i szkolenia dla dzieci, dorosłych, seniorów, firm oraz urzędów z zakresu zarządzania stresem, opanowywania lęku, psychologii pozytywnej, neurokognitywistyki, zrozumienia funkcjonowania umysłu, uważności, terapii egzystencjalnej, odkrywania sensu życia, oraz świadomego rozwiązywania konfliktów. Prowadzi również terapie oraz szkolenia dla klientów indywidualnych w Pracowni Dobrostanu.

Więcej na: www.pracowniadobrostanu.pl

Uspokój swój niepokój

SALA D

to warsztat z Dorotą Kościukiewicz-Markowską, na którym poznasz i zrozumiesz czym jest szeroko rozumiany niepokój oraz jak sobie z nim radzić. Na warsztatach nauczysz się: fizjologicznych aspektów strachu różnicy pomiędzy strachem a lękiem mechanizmów odpowiadających za lęk na osi umysł/mózg/ciało funkcjonowania autonomicznego układu nerwowego i jego wpływu na emocje świadomego regulowania przywspółczulnego układu nerwowego za […]

WARSZTAT
Więcej