string(6) "jestem"
Joanna Dziumienko

Joanna Dziumienko

Znajdziesz mnie na Facebooku

Z zamiłowania i predyspozycji Hipnoterapeutka, absolwentka najlepszej międzynarodowej szkoły hipnozy i hipnoterapii Omni Hypnosis Training Center. To hipnoza w ujęciu elmanowskim, zapewnia skuteczność, przewidywalność i powtarzalność każdej terapii. Jest członkiem National Guild of Hypnotists  co pozwala dać pewność  najwyższych standardów pracy.

Dyplomowana psychoterapeutka i bioenergoterapeutka. Absolwentka Bałtyckiego Instytutu Psychologi – psychologia alternatywna. Trenerką oddechu. Certyfikowana terapeutka hipnoterapii oraz metod naturalnych.

Gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług jest także fakt, iż od wielu lat jest Wiceprezesem Fundacji Porozumienia Społecznego i Integracji IMPULS. Organizatorka Festiwalu rozwojowego Stress Off w Szczecinie. Założycielka Akademii Wiedzy Holistycznej. Trenerka edukacji ekologicznej, promotorka zdrowego trybu życia, od 2012 roku wydawczyni magazynu edukacyjnego Ecostyl.

Praca z emocjami i poszerzaniem świadomości pozwala jej na ciągły rozwój. W tym podejściu wspiera się ścieżką Jogi Kundalini oraz technikami pracy z ciałem metodą Aleksandra Lowena, Tension & Trauma Release Exercises (TRE), oddechem BIOdynamicznym i różnymi technikami medytacji dynamicznych oraz ruchu spontanicznego.

W swojej pracy łączy wiele metod, wykorzystuje różne formy ekspresji twórczej oraz wiele technik budzenia ludzkiego potencjału. Inspiruje ludzi do życia w zgodzie ze sobą i otaczającym światem. Współtworzy edukacyjne projekty mające na celu poszerzanie świadomości.

www.joannadziumienko.pl

 

Hipnologia :: Czym jest Hipnoza Terapeutyczna?

SALA A

Niewiele osób ma właściwe pojęcie na temat tego, czym właściwie jest hipnoza, do czego można ją wykorzystać i gdzie sprawdza się najlepiej. Hipnoterapia jest formą terapii, która łączy indukcję transu hipnotycznego z technikami terapeutycznymi stosowanymi przez danego hipnoterapeutę. Z tego powodu trudno ją szczegółowo zdefiniować, ponieważ każdy terapeuta posiada swój zestaw narzędzi, technik, a także […]

WYKŁAD
Więcej

Inner Healer – Regresja do przyczyny

SALA B

Regresja w hipnozie jest bardzo potężnym narzędziem terapeutycznym, dlaczego? Ponieważ pozwala w bardzo szybki, skuteczny sposób przypomnieć sobie źródło naszego problemu, czyli z reguły trudną emocjonalnie sytuację, która związana jest z ograniczającą nas emocją. Co ciekawe sytuacja taka nie musi być wielką traumą i na poziomie świadomym często jest zapomniana, jednak jej skutki w postaci […]

WARSZTAT
Więcej