string(6) "jestem"
Tatiana Staroń

Tatiana Staroń

Obecnie zarządzam Szczecińską Szkołą Wyższą Collegium Balticum, jestem pedagog i nauczyciel akademickim. Uwielbiam pracę z ludźmi, uważam że to poszerza horyzonty, otwiera na świat i uwrażliwia.

Jestem absolwentką Pedagogiki oraz studiów podyplomowych: MBA, Zarządzania w Oświacie, Coachingu i mentoringu w oświacie; Szkoły Mediatorów; ukończyłam między innymi kursy z Akademii Zarządzania i Treningu Menedżerskiego.

Prowadzenie zajęć ze studentami to moja pasja, nawet po męczącym tygodniu pracy, ba nawet jeśli mnie obudzicie w środku nocy – będę gotowa stanąć przed studentami, to mój motor do życia, po prostu kocham to robić. Prowadzę zajęcia z teoretycznych podstaw wychowania, warsztaty z komunikacji społecznej, treningi z rozwiązywania konfliktów oraz mediacji i negocjacji.

Od lat odnajduję się w pracy w obszarze zarządzania. Moją misją jest taki styl pracy aby łączyć to, co na pozór jest nie do połączenia. Staram się aby była to synergia stosowania twardych zasad rządzących światem biznesu z empatycznym podejściem do ludzi. Pragnę tworzyć przestrzeń gdzie priorytetem jest mądre i efektywne wsparcie kobiet na rynku pracy.

Prywatnie jestem mamą czwórki dzieci, babcią, długodystansowa wędrowniczka i miłośniczką spacerów po lesie. Jestem fanką literatury fantasy i mocnej rockowej muzyki. Interesuję się religiami świata. Niedawno pokochałam jogę kundalinii i łagodne brzmienia mantr.

Późne lato i jesień w życiu kobiety – po prostu bądź”

SALA A

  „Po tym jak, czułam smak spełnienia Ciepły Wiatr – wiatr zmian – zaczął wiać. Nie wiem znów. Jestem słońcem? czy może cieniem? Ale wiem, że nie drogą a celem. Co mi da Ciepły Wiatr? Co zabierze? (…)” – Natalia Przybysz, „Ciepły wiatr”   Czy „Ciepły Wiatr” musi nam coś zabierać? Nie będę „owijać w […]

WYKŁAD
Więcej