Loading...

Human Design to pojęcie,  które coraz częściej pojawia się podczas rozmów osób poszukujących odpowiedzi na pytanie „jaki ja naprawdę jestem? jaki potencjał został mi dany w momencie przyjścia na ten świat?”.

WIĘCEJ

Czym jest zatem Human Design? To bardzo szczegółowy system umożliwiający poznanie swojej unikalnej konstrukcji i potencjałów oraz pomagający w życiu obrać właściwą strategię podejmowania decyzji.

Jest on oparty m.in. na astrologii, a dzięki odpowiedniej wiedzy i przy zachowaniu czujności i świadomości, pozwala dostrzec naturalne organiczne odruchy, wskazówki i informacje płynące z ciała oraz skłonności i tendencje uwarunkowanego umysłu, często podejmującego błędne decyzje. Graficznie informacje o każdym z nas przedstawione są na tak zwanym Bodygrafie. Powstaje on po wprowadzeniu danych z dokładną datą narodzin wraz z godziną oraz miejscem urodzenia.

Podczas wystąpienia zapoznasz się z podstawowymi pojęciami niezbędnymi do zrozumienia przyszłościowego profesjonalnego odczytu twojego Bodygrafu w ramach Human Design: typ, strategia , wewnętrzny autorytet, zdefiniowane i niezdefiniowane centra.

Będziesz mieć też okazje zrobić pierwszy krok do samopoznania. Warunkiem jest wiedza o dokładnej godzinie urodzenia.  Sprawdzisz którym jesteś typem  z 4 głównych typy konstrukcji człowieka w systemie Human Design.  Każdy typ odgrywa kluczową rolę w międzyludzkich interakcjach. Gdyby wszyscy na tej planecie żyli zgodnie ze swoim Typem i Strategią konstrukcji, którą otrzymali, na świecie byłoby o wiele mniej walki, niezadowolenia i niespełnienia.

Przychodząc na wykład upewnij się, że znasz swoją godzinę urodzenia (można ją zdobyć w urzędzie stanu cywilnego).