Loading...

Jestem Certyfikowanym Terapeutą Dźwiękiem. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Bioterapeutów “BIOPOL” Ukończyłam wiele kursów z zakresu dźwiękoterapi, bioenergoterapii i radiestezji. Dzięki temu wiem jak poruszać się po przestrzeniach energetycznych i jak pracować z instrumentami, aby jak najlepiej służyły innym.

Gdy po raz pierwszy usłyszałam dźwięk i wibracje mis i gongów poczułam w ciele ulgę i rozluźnienie. Jednocześnie gong przeniósł mnie w inne przestrzenie gdzie czułam się zupełnie wolna. Zapragnęłam dzielić się z innymi moimi doświadczeniami, aby każdy mógł usłyszeć i poczuć wibracje płynące z instrumentów. Moja droga w świecie dźwięków prowadzi mnie od ponad dekady po najdalszych zakątkach świata od Nepalu po Gruzję poprzez całą Polskę w której miałam możliwość wykuć własnoręcznie jednego z moich gongów.

SALA ANIEDZIELA 28 STYCZNIA
SALA BNIEDZIELA 28 STYCZNIA

1. BEMER - Wpłyń na lepszą mikrocyrkulacje krwi, u siebie i u swoich bliskich.

200 lat temu duchowny: Sebastian Kneipp twierdził “Tam, gdzie ma być uzdrowienie, tam ma dopłynąć krew” 80-90% schorzeń i chorób występuje z powodu zaburzonej mikrocyrkulacji. Bemer wysyłający specyficzne impulsy, pobudza krążenie krwi w naczynkach włoskowatych, przez co poprawia regulacje ciała, poprawiając transport tlenu i składników odżywczych do komórek i wspomaga...

2. Odnajdywanie wewnętrznego spokoju: Jak Access Bars® pomaga odprężyć ciało i umysł

Czym jest Access Bars® ? Access Bars® to zestaw 32 punktów na głowie, które, kiedy się ich delikatnie dotyka, stymulują pozytywną zmianę w mózgu i defragmentują elektromagnetyczne komponenty stresu, myśli i emocji. Ta delikatna, nieinwazyjna technika działa na blokady fizyczne i mentalne zapisane w ciele i przynosi większą lekkość we...

3. Human Design - instrukcja obsługi samego Siebie

Human Design to pojęcie,  które coraz częściej pojawia się podczas rozmów osób poszukujących odpowiedzi na pytanie „jaki ja naprawdę jestem? jaki potencjał został mi dany w momencie przyjścia na ten świat?”. WIĘCEJ Czym jest zatem Human Design? To bardzo szczegółowy system umożliwiający poznanie swojej unikalnej konstrukcji i potencjałów oraz pomagający...

4. Jak podejść do pracy samodzielnej

Jak podejść do pracy samodzielnej, jak słuchać, intuicji, zaufać sobie i odnaleźć swoją drogę. O tym i o wielu innych sprawach opowiem podczas naszego spotkania.

5. Po za Rozum – Czucie Ciałem i Duszą

Magia ludowa – zaadoptowana na potrzeby naszych czasów. Klucz do wiedzy holistycznej, spotkanie w Nurcie Słowiańskim. “Magia jest w każdym z nas. Siedzi ukryta głęboko w duszy i czeka, aż ją odnajdziemy.”

6. Spotkanie z własnym Ja

Każdy z nas naturalnie poszukuje swojego prawdziwego „Ja” czując, że to nie jest tylko nasze ciało czy nie są tylko nasze emocje, myśli. W głębi siebie mamy te pewność, że jesteśmy czymś więcej niż „maskami”, pod którymi ukryte jest nasze prawdziwe Ja.

Koncert relaksacyjny na misach i gongach

Terapia dźwiękiem jest uzdrowieniem i przywróceniem naturalnej częstotliwości na każdym poziomie, uwolnieniem blokad zapisanych w ciele, a także przypomnieć sobie swojego najwyższego potencjału i pozbyciem się ograniczeń aby żyć pełnią życia.