Loading...

jest absolwentką Szkoły Open Floor International, specjalizująca się w terapii ruchem i praktyce somatycznej. Dodatkowo Tamara szkoliła się w dziedzinie psychopatologii w Christoph Mahr Institute w Berlinie. Jest także absolwentką szkoleń prowadzonych przez wybitnych ekspertów, takich jak Stephen Porges, Peter Levine, Bessel van der Kolk i Tara Brach, a jej specjalizacją jest leczenie traumy, problemów w relacjach oraz bólu związanego z porzuceniem.  Dzięki ukończonym kursom z zakresu Integracyjnej Terapii Somatycznej Traumy, Terapii Somatycznej Przywiązania, IFS, IRF, Clinical Trauma Professional oraz Integracyjnego Poradnictwa Seksualnego dla Par, usługi Tamary odzwierciedlają jej głęboką wiedzę specjalistyczną.

Tamara oferuje warsztaty oraz sesje indywidualne, zarówno w Berlinie, jak i online, obsługując klientów z różnych zakątków świata.

SALA BNIEDZIELA 28 STYCZNIA

Notice: Undefined index: columns_tablet in /home/host204475/domains/stressoff.pl/public_html/wp-content/plugins/rx-theme-assistant/templates/rx-theme-assistant-dynamic-posts/global/index.php on line 10

Notice: Undefined index: columns_mobile in /home/host204475/domains/stressoff.pl/public_html/wp-content/plugins/rx-theme-assistant/templates/rx-theme-assistant-dynamic-posts/global/index.php on line 11

Open Floor – taniec intuicyjny

praktyka medytacji w ruchu, praktyka somatyczna – fizyczna, zmysłowa, przyjemna i bogata w wiedzę. Przynosi samoświadomość, uważność i nadaje sens życiu. Pomaga nam ponownie nawiązać kontakt z mądrością naszego ciała i serca. Pogłębia naszą więź z samym sobą.  Open Floor integruje podejścia terapeutyczne, twórcze i duchowe ze swobodnym ruchem.