Akademia Nauk Stosowanych Collegium Balticum

Student jest naszym Partnerem

Od ponad 20 lat z sukcesami zapewniamy naszym studentom kształcenie na studiach licencjackich, inżynierskich, magisterskich, podyplomowych. Specjalizujemy się w pedagogice, pedagogice specjalnej, integracji sensorycznej, bezpieczeństwie wewnętrznym, informatyce i dietetyce.

Do nauczania i dydaktyki podchodzimy poważnie, praktycznie i skutecznie. Nasi studenci bez względu na wiek są przede wszystkim partnerami i współtwórcami życia uczelni.

“SSW Collegium Balticum jest Uczelnią, w której priorytetem jest budowanie kultury zaufania i współpracy” – prof dr hab. Aleksandra Żukrowska, Rektor SSW Collegium Balticum

Dziś wyzwaniem nie jest deficyt wiedzy ale nieumiejętność jej zastosowania w praktyce. To przyszłość naszych studentów decyduje o przyszłości Uczelni. Mamy tego świadomość i dlatego stawiamy na kulturę nauczania, opartą na współpracy z praktykami, doświadczonymi dydaktykami, wyspecjalizowaną kadrą akademicką, wspomaganą przez ekspertów zewnętrznych i partnerów zagranicznych. Budujemy kulturę zaufania i współpracy. Dzięki temu nasi studenci wracają do nas, by rozwijać swoje kompetencje, umiejętności, podnosić kwalifikacje.

Przyjdź do nas, studiuj praktycznie, zadbaj o swoją przyszłość!

Sprawdź ofertę:

Studia licencjackie

Studia inżynierskie

Studia magisterskie

Studia podyplomowe