To się Klei

fundacja tosięklei – fundacja na rzecz kultury i integracji (fundacjatosieklei.pl)

Fundacja powstała 29.10.2021r., aby kleić pomysły z wielu obszarów: muzyki, teatru, edukacji, filmu, integracji społecznej, każdej możliwej dziedziny sztuki. Wierzę, że multidyscyplinarne projekty mogą zintegrować ludzi, otwierając przed nimi nowe horyzonty, dostarczając niesamowitych wrażeń artystycznych, tworząc nowe relacje i łamiąc bariery (te wewnętrze, które mamy w sobie i te zewnętrzne – społeczne). Uważam, że kultura jest czynnikiem znacznie podnoszącym jakość naszego życia, zamierzam więc przybliżać ją wielu ludziom w atrakcyjny, nowoczesny sposób.

Antonia Janczak – koordynatorka projektów kulturalnych, wokalistka, dyrygentka.

Prezes Fundacji na rzecz Kultury i Integracji Tosięklei. Absolwentka Edukacji artystycznej w zakresie sztyki muzycznej (specjalizacje: dyrygentura chóralna, wokalistyka jazzowa, arteterapia) Akademia Sztuki w Szczecinie. Uczęszczała do Szkoły Muzycznej Nowoczesnej we Wrocławiu na kierunku Produkcja muzyczna. Koordynowała wiele wydarzeń o charakterze artystycznym, edukacyjnym i rozrywkowym. Występuje w muzycznych, edukacyjnych spektaklach dla dzieci. Dyryguje czterema zespołami wokalnymi: Tam i Owo z Tanowa, Chór Chochliki PP 30, Chór Bel canto SP 10 w Szczecinie, VI LO w Szczecinie.

W fundacji odpowiada za pozyskiwanie środków, pisanie projektów, tworzenie koncepcji artystycznej i jej realizację – od koordynacji projektu po prowadzenie warsztatów.